Mokytojai

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

 

Pradinio ugdymo mokytojai

 

Jūratė Dajorienė

Pradinio ugdymo mokytoja

Vyresnioji mokytoja -  

Brigita Pociuvienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -  

Daina Racevičienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -  
Genovaitė Jakštienė Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  

Rūta Venckienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -  
Sidona Balykova Pradinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  

Inga Mockienė

Pradinio ugdymo mokytoja, Katalikų tikybos mokytoja Mokytoja metodininkė, vyresnioji mokytoja -  

Rasa Miniotienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -  

Audronė Jovaišienė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -  

Rimantė Joniškaitytė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja  -  

Rima Vaičikauskaitė

Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė -  

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

 

Žydrūnė Budrikienė

Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė -  

Lijana Strikauskienė

Lietuvių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė -  

Loreta Pociutė

Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -  

Indra Rakauskienė

Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -  

Simona Macevičienė

Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja -  
Asta Čiunkienė Lietuvių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  

Vokiečių kalbos mokytojai

 
Neringa Tallat-Kelpšaitė Dapšienė 

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja ekspertė -  

Loreta Jurgauskaitė

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  

Edita Tikužienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė -  

Sigitas Gedgaudas

Vokiečių kalbos mokytojas

Mokytojas ekspertas

-  

Virginija  Bajalienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė -  

Dijana Miciuvienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-

 

Marta Einars

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja ekspertė -  

Kristina Miliūnienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė -  

Jovita Ežerinskienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja ekspertė

-  

Gitana Beleckienė

Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė -  
Evelina Samuitienė Vokiečių kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  
Anglų kalbos mokytojai  

Sonata Šilinskienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

-  

Lina Breznik

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja -  

Miglė Račiūnienė

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja metodininkė -  
Inga Petkūnienė Anglų kalbos mokytoja, Evangelikų tikybos mokytoja

Vyresnioji mokytoja, mokytoja

-  
Vaida Mendelienė

Anglų kalbos mokytoja

Vyresnioji mokytoja -  
Justė Dvarionaitė-Pancerovienė 

Anglų kalbos mokytoja

Mokytoja -  

Matematikos, informacinių technologijų, ekonomikos ir verslumo mokytojai

 

Rita Skolovė

Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė, vyresnioji mokytoja

-  
Gintana Butkuvienė Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  
Ieva Šilinskienė Matematikos mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  

Ernesta Gubicienė

Matematikos mokytoja Mokytoja metodininkė -  

Janina Stepušaitienė

Matematikos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

-  
Ina Vasiliauskienė Informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  
Asta Norkienė Informacinių technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  

Rūtenis Latoža

Ekonomikos ir verslumo mokytojas  Mokytojas -  

Gamtos mokslų mokytojai

 
Lauryna Lubytė Biologijos mokytoja

Mokytoja

-  

Loreta Auriukienė

Biologijos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

-  
Ramutė Savickienė Fizikos mokytoja

Mokytoja ekspertė

-  
Viktorija Jakubauskaitė Chemijos mokytoja

Mokytoja

-  

Socialinių mokslų mokytojai

 

Daina Gelažnikaitė

Tikybos mokytoja

Vyresnioji mokytoja

-  
Dovilė Jurelevičė Etikos mokytoja

Mokytoja

-  
Rolandas Norvaišas Geografijos mokytojas

Mokytojas metodininkas

-  
Rita Kačinienė Geografijos, ekonomikos, gamtos ir žmogaus mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  

Daiva  Liutikienė

Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja

Mokytoja metodininkė -  

Daiva Rimeikienė

Istorijos, pilietiškumo pagrindų mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

 

Judita  Bukauskienė

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė -  
Rita  Valaikienė Technologijų mokytoja

Mokytoja ekspertė

-  

Asta   Alminė

Muzikos mokytoja

Mokytoja metodininkė -  

Vilma Petrošienė

Šokio ir teatro mokytoja

Mokytoja metodininkė -  

Ausma Paulauskienė

Dailės mokytoja

Mokytoja metodininkė

-  
Sigita Derkintienė Fizinio ugdymo mokytoja

Mokytoja

-  

Rokas Aukštkalnis

Fizinio ugdymo mokytojas

Vyresnysis mokytojas

-  

Laimutė Tolmačiova

Fizinio ugdymo mokytoja

Mokytoja metodininkė -  
Atnaujinta: 2024-02-06
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 8.00 – 8.45
  • 2. 8.55 – 9.40
  • 3. 9.50 – 10.35
  • 4. 10.50 – 11.35
  • 5. 11.55 – 12.40
  • 6. 13.10 – 13.55
  • 7. 14.05 – 14.50
  • 8. 14.55 – 15.40