Neformalaus švietimo tvarkaraštis

Už neformalųjį švietimą gimnazijoje atsakinga direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigita Derkintienė

Neformalaus vaikų švietimo užsiėmimų tvarkaraštis 2023-2024 mokslo metams

(I pusmetis)

Nematote visos lentelės? Spauskite ant tvarkaraščio ir naudokitės klaviatūros mygtuku "dešinėn" arba slinkite su pirštu, jei naudojate mobilų telefoną.

 

Nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Klasių gr.

Būrelio pavadinimas

Vieta

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

 

 

 

 

1 – 4 kl.

 

 

 

 

 

1.

R. Aukštkalnis

3-4  kl.

Sporto būrelis ,,Judrieji žaidimai“

Sporto salė

 

 

 

7 pamoka

 

2.

R. Venckienė

1 – 2 kl.

Dailės - meninio konstravimo būrelis ,,Kūrybos džiaugsmas“

127 kab.

7 pamoka

 

 

 

 

 

3.

R. Venckienė

3 – 4 kl.

Dailės - meninio konstravimo būrelis ,,Kūrybos džiaugsmas“

127 kab.

 8 pamoka

 

 

 

 

4.

V. Petrošienė

1 – 3 kl.

Šokių būrelis „Klaipėdiškis“

Šokių salė

6-7 pamoka

 

7 pamoka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

V. Petrošienė

1– 4 kl

Teatro būrelis ,,Teatro klasė“

Šokių salė

 

7 pamoka

 

7 pamoka

7 pamoka

6.

R. Valaikienė

1 kl.

Keramikos būrelis „Bitutė“

115 kab.

7-8 pamoka

 

 

 

 

7.

R. Valaikienė

2 kl.

Keramikos būrelis „Bitutė“

115 kab.

 

7-8 pamoka

 

 

 

8.

R. Valaikienė

3 kl.

Keramikos būrelis „Bitutė“

115 kab.

9 pamoka

 

 

 

 

9.

R. Valaikienė

4 kl.

Keramikos būrelis „Bitutė“

115 kab.

 

9 pamoka

 

 

 

10.

J. Dajorienė

2 kl.

IKT  „Kompiuteriukas“

212 kab.

 

 

7 pamoka

 

 

11.

 A. Alminė

35 kl.

Muzikos būrelis „Do mi sol“

310 kab.

 

 

 

7-8 pamokos

 

12.

J. Dvarionaitė-Pancerovienė

2 – 4 kl.

Anglų kalbos būrelis „Movie Club

125 kab.

 

7 pamoka

 

 

 

13.

A. Piliutikienė

26 kl.

Floristikos būrelis „Mokausi Floristikos

112 kab.

 

 

 

6-7 pamokos

 

14.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 - 8 kl.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

15.

V. Petrošienė

5 – 8 kl.

Šokių būrelis „Klaipėdiškis“

šokių salė

8 pamoka

 

8 pamoka

 

 

16.

A. Paulauskienė

5 - 8 kl.

Dailės būrelis ,,Dailės studija“

116 kab.

 

7-8 pamokos

 

 

 

 

 

 

 

I-IV gimn. kl.

 

 

 

 

 

17.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18.

S. Gedgaudas

I  kl.

Ruošiamės tarptautiniam vokiečių kalbos egzaminui DSD I

329 kab.

 

8  - 9 pamoka

 

 

 

19.

J. Ežerinskienė

III kl.

Ruošiamės tarptautiniam vokiečių kalbos egzaminui DSD II

315 kab.

 

8  - 9 pamoka

 

8  - 9 pamoka

 

20.

J. Ežerinskienė

IV kl.

Ruošiamės tarptautiniam vokiečių kalbos egzaminui DSD II

 

315 kab.

8  - 9 pamoka

 

8 - 9 pamoka

 

 

21.

Loreta Jurgauskaitė

II kl.

Vokiečių kalbos būrelis ,,Seitenweise - Dein Projekt zum Buch

 

316 kab.

 

8 pamoka

 

 

 

22.

A. Paulauskienė

IV kl.

Dailės būrelis ,,Dailės studija“

116 kab.

 

 

 

8 pamoka

 

23.

A. Alminė

I – III kl.

Muzikos būrelis ,,HZG sound“

Muzikos kab.

310 kab.

7 – 8 pamoka

8 pamoka

 

 

 

24.

R. Latoža

II-IV kl.

Ekonomikos ir verslumo būrelis ,,Mokinių mokomosios bendrovės’’

110 kab.

 

 

 

8-9 pamokos

 

 

 

Atnaujinta: 2024-02-06
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 8.00 – 8.45
  • 2. 8.55 – 9.40
  • 3. 9.50 – 10.35
  • 4. 10.50 – 11.35
  • 5. 11.55 – 12.40
  • 6. 13.10 – 13.55
  • 7. 14.05 – 14.50
  • 8. 14.55 – 15.40